Izsaukt mērījumu meistaru
Aizpildiet veidlapu, un mūsu speciālists ar jums sazināsies
*aizpildiet obligāti visus laukumus

Nospiežot pogu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei "privātpolitika"
LV
RU
Pārliecinoša miljonu izvēle!
metāla durvis
Par Torex durvīm
Torex durvis nozīmē drošību, izturību, estētisku ārējo izskatu, ekskluzīvu kvalitāti un plašu produkcijas klāstu. Mūsu mājaslapā Jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju par Torex durvju sērijām un konkrētiem modeļiem. Tāpat Jūs uzzināsiet par durvju īpašībām, izpildījuma variantiem, uzstādīšanas un ekspluatācijas īpatnībām. Jūsu ērtībai informācija par mūsu produkciju ir iedalīta tematiskajās sadaļās un apakšnodaļās:

· Kā izvēlēties metāla durvis?

Šeit mēs stāstām par galvenajiem un otršķirīgajiem kritērijiem, atbilstoši kuriem Jums būs vieglāk izvēlēties optimālu durvju modeli.

· Metāla ieejas durvju konstrukcija.

Šajā apakšnodaļā Jūs sīkāk uzzināsiet par Torex durvju konstrukcijas īpatnībām un par to, kādu funkciju pilda viens vai otrs durvju elements.

· Ieejas durvju galvenās īpašības.

Pārejot uz šīs apakšnodaļas lapu, Jūs iegūsiet skaidru priekšstatu par visām ieejas durvju īpašībām un varēsiet izdarīt secinājumus, kādas der tieši Jums. Kādam svarīga ir ekonomiska cena apvienojumā ar augstu kvalitāti. Citi pircēji pievērš uzmanību augstākai durvju drošībai un ārējā izskata estētiskumam. Citiem svarīgs ir to jaunā pirkuma imidžs. Torex durvju dažādās sērijas atbilst dažādajiem pircēju pieprasījumiem. Taču galvenais ir tas, ka ikviens atradīs tieši savas Torex durvis.

· Metāla durvju izgatavošana.

Šeit attēlota noderīga informācija par Torex durvju izgatavošanas īpatnībām un par to, kādas īpašības piemīt gatavajiem izstrādājumiem, pateicoties vienu vai otru tehnoloģiju un aprīkojuma izmantošanai.

Ja pēc mūsu mājaslapas norādīto sadaļu apmeklējuma Jūs esat gatavi izvēlēties un precīzi zināt, ko vēlaties, iesakām izmantot konfiguratoru atbilstoša modeļa ērtākai izvēlei. Zvaniet mums pa tālruni: +371 277 001 71.
Palika Jautājumi?
Aizpildiet veidlapu, un mēs ar Jums sazināsimies
Nospiežot pogu, Jūs piekrītat savu personīgo datu apstrādei "konfidencialitātes politika"
SIA TOREX Reģ. Nr. 40103891503
2015-2020 Visas tiesības paturētas