LV
Pārliecinoša miljonu izvēle!

Biometriskā slēdzene

Jaunās tehnoloģijas piešķir mūsu dzīvei vairāk komforta un līdzības mīļākajām bērnības fantastikas filmām.

Aplūkosim biometrisko slēdzi un tā uzdevumu.
Biometriskais slēdzis pēc darbības principa ir līdzīgs pirkstu nospiedumiem jūsu tālrunī.

Uz jūsu metāla durvīm tiks uzstādīts pirkstu nospiedums un kodu slēdzis.
Saglabājot visu jūsu dzīvokļa iemītnieku nospiedumus, jums nenāksies rakņāties somā, lai atrastu atslēgas, kā arī biometriskais slēdzis nodrošinās jūsu mājas drošību, sniegs iespēju to distancēti vadīt tālrunī un aplūkot apmeklējumu žurnālu.

Biometriskā slēdzene priekšējām durvīm:

Biometrisko slēdzeni var aptuveni sadalīt divās daļās: ārējā un iekšējā. Ārpusē ir slēdzene ar biometrisko pirkstu nospiedumu skeneri, bieži vien ir tastatūra koda un ekrāna ievadīšanai. Iekšpusē, no dzīvokļa puses, ir mikrokontrolleris, uz kura visi pirkstu nospiedumi un bateriju nodalījums tiek glabāti atmiņā.
Ja jūsu bērns būtu aizmirsis atslēgas mājās, jums nāktos doties mājās, lai bērns negaidītu kāpņutelpā. Tagad jūs varat atvērt durvis ar tālruņa lietotnes palīdzību.

Tāpat jums nenāksies dot atslēgu kaimiņiem, lai viņi palaistītu puķes jūsu prombūtnes laikā vai pabarotu jūsu mīluli. Šī slēdzene ir ideāli piemērota durvīm Domani, jūs varat uzzināt vairāk par metāla durvīm šeit.


Jūs varēsiet nomainīt durvju kodu jebkurā brīdī. Ja esat progresīvi un gatavi padarīt savu dzīvi tehnoloģijām piepildītāku, tad šis slēdzis noteikti ir domāts jums.
Palika Jautājumi?
Aizpildiet veidlapu, un mēs ar Jums sazināsimies
Nospiežot pogu, Jūs piekrītat savu personīgo datu apstrādei "konfidencialitātes politika"
TOREX GROUP, SIA Reģ. Nr. 40203270752
2015-2023 Visas tiesības paturētas
whatsapp
skype
facebook
instagram