LV
Pārliecinoša miljonu izvēle!

Produkta atgriešanās noteikums

  • »
Cienījamie pircēji!
Kad var atgriezt preci?


  1. Iegādātajām neatbilstošas kvalitātes durvīm ir nenovēršami defekti. Neatbilstošas kvalitātes preču atgriešana iespējama garantijas laikā, kas norādīts ekspluatācijas rokasgrāmatā.

  2. Neatbilstošas kvalitātes durvis varat apmainīt pret līdzīgām, ja piegādātās durvis pēc gabarītiem neatbilst datiem, kas norādīti līgumā; pēc krāsas neatbilst paraugam; pēc komplektācijas neatbilst līguma slēgšanas laikā atrunātajai modifikācijai.

  3. Atbilstošas kvalitātes preces atgriešana iespējama 14 dienu laikā, neskaitot tās nodošanas patērētājam dienu.

Ja nav preces čeka vai kases čeka, vai arī cita preces apmaksu apliecinoša dokumenta, Jūs varat atsaukties uz liecībām. Atgriešanas jautājumos Jums jāvēršas pie pārdevēja, no kura iegādājāties Torex metāla durvis un tamlīdzīgas preces. Precīzus apmaiņas vai atgriešanas īstenošanas nosacījumus, prasības izskatīšanas procedūru un šo operāciju izpildes termiņus Jums paziņos tirdzniecības vietā vai pārdevēja pārstāvniecībā Jūsu pilsētā.

Lejupielādēt atgriešanas veidlapu
Sūtīt uz: gramatvede@torex.lv

Precīzāku informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem (apmaksa, mērījumi, uzstādīšana) uzziniet pa tālruni mūsu pilsētas salonos +371 27700171
Sazinies ar mums
Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat savu personīgo datu apstrādei "privātpolitika"
Neatradāt atbildi? Mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt!
Uzdodiet savu jautājumu mūsu konsultantam
Sociālie tīkli
TOREX GROUP, SIA Reģ. Nr. 40203270752
2015-2023 Visas tiesības paturētas
whatsapp
skype
facebook
instagram